Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 17 common:people_all_forms

Правила прийому учнів до 1 класу

Date: 10 жовтня 2021 о 19:17, Refreshed 13 жовтня 2021 о 10:10

Правила прийому/зарахування

ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ!!!

В умовах запровадження карантинних заходів  прийом та зарахування дітей у 2020 році до першого класу буде організоване наступним чином:

  1. Прийом документів розпочинається з 26 квітня по 31 травня 2021року;
  2. Заяву можна надати в електронному вигляді на пошту https://bilanygimnaziya.e-schools.info. або на паперових носіях за попередньою домовленістю із керівником закладу або класним керівником безпосередньо до закладу освіти;
  3. Після завершення карантинних заходів необхідно надати весь пакет документів до закладів загальної середньої освіти.
       Документи, які необхідно подати в школу:
  • заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження;
  • оригінал медичної довідки;
  • документ, що підтверджує місце проживання.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18/stru/conv

Зарахування здобувачів освіти (вихованців) до навчального закладу здій­снюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направ­лень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта,  медичної довідки встановленого зраз­ка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

             Зарахування дітей дошкільного віку до навчально-виховного комплексу   здійснюється на без конкурсній  основі, як правило, відповідно до території обслуговування.

            До першого  класу шкільного підрозділу переводяться діти, як правило, із шести років.

            У разі потреби здобувач освіти (вихованець) може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого освітнього  закладу. Переведення здобувачів освіти до іншого освітнього закладу здійснюється за наявності особової справи учня, встановленого Міністерством освіти і науки молоді та спорту України зразка.

         Порядок приймання та відрахування дітей дошкільного віку, здобувачів освіти, умови збереження за дитиною дошкільного віку місця у освітньому комплексі визначаються Положеннями про загальноосвітній та дошкільний навчальні заклади.

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osvit

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/806-2018-п#Text

ПОРАДИ   БАТЬКАМ  

ЩОДО   ПІДГОТОВКИ   ДІТЕЙ   ДО   ШКОЛИ

 1.     Не залякуйте дітей школою, це призведе до небажання дитини йти туди. Особливо небезпечно це стосовно боязких, невпевнених у собі дітей.

 2.     Виявляйте цікавість до індивідуальності дитини, її внутрішнього світу.

 3.     Суворість і доброзичливість у вихованні дітей повинні бути помірними.

 4.     Сприяйте добрим взаємостосункам вашої дитини з однолітками, бо якщо їх нема, виникає відчуття напруги і хвилювання, що призводить до появи відчуття неповноцінності, агресивності. У дитини може сформуватися негативне ставлення до дітей, до школи.

 5.     Головну увагу при формуванні невимушеності в спілкуванні з дорослими приділяйте сюжетно-рольовій грі (гра в школу, програвайте роль учителя).

 6.     Для формування адекватного рівня спілкування і взаємодії дитини з однолітками використовуйте ігри, за правилами яких діти змушені узгоджувати свої дії для виконання спільного завдання.

 7.     Для формування внутрішньої позиції дитини, розвитку її адекватної оцінки та самооцінки, використовуйте режисерські ігри, в яких носіями ролей виступають іграшки (ляльки, тварини), дитина сама створює і реалізовує сюжет гри, одночасно виконуючи різні ролі.

 8.     Для формування навчальної діяльності застосовуйте дитяче експериментування, у процесі якого діти "відкривають" нові сторони і якості об’єктів, нові знання народжують нові питання.

Поради батькам першокласників

·        Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

·        Із початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

·        Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

·        Забудьте фразу „Що ти сьогодні отримав?!", а краще запитайте: „Про що нове ти сьогодні дізнався?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу запитань, дайте їй можливість розслабитись (згадайте, як вам буває важко після напруженого дня). Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте.

·        Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід − зручний момент для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження.

·        Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, нехай заспокоїться, тоді вона все сама розкаже.

·        Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть із дитиною спокійно.

·        Після школи не змушуйте дитину одразу сідати за виконання завдань, необхідно 1,5 години відпочити. Найоптимальніший час для виконання завдань - із 15 до 17 години.

·        Пам'ятайте, що телевізор - ворог № 1 успішного навчання. Не потрібно вмикати його раніше, ніж усі завдання будуть виконані. Якщо дитина дивиться телевізор під час денного відпочинку, то їй буде важко зосередитись. Бажано дозволяти дивитися тільки дитячі передачі.

·        На початку навчального року корисно контролювати, як дитина виконує домашні завдання. Перевіряйте, чи правильно вона зрозуміла пройдений матеріал, попросіть її прочитати вголос. У І і II чверті краще це робити щовечора, а в II півріччі контроль можна зменшити до 2-3 разів на тиждень.

·        Перевіряти не значить „робити замість" − ніколи не підказуйте дитині готових рішень.

·        Не треба навантажувати дитину позашкільною діяльністю з самого початку навчального року. Спорт і заняття в гуртках, звичайно, корисні для загального розвитку, але спочатку впевніться, що у дитини вистачить сил і часу. Початок навчального року − період стресу, і перевантаження можуть тільки нашкодити.

·        Протягом дня знайдіть (намагайтеся знайти) півгодини для спілкування з дитиною. У цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

·        Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий загальний стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перевантаження.

·        Ні в якому разі не ставте ваші стосунки з дитиною в залежність від її успішності. Гарні довірливі стосунки і усвідомлення того, що дитина завжди може розраховувати на Вашу підтримку, допоможуть їй налаштуватися на успіх з початку нового навчального дня.

·        Дитина має відчувати, що ви завжди її любите, завжди їй допоможете та підтримаєте.

Comments:
Only authorized users can leave comments.